Сейф меблевий МКА - 250 БК
- В наявності
2 730 ₴
- +380 (97) 676-89-89

Меблевий сейф "МКА - 250 БК" призначений для зберігання грошей, документів і цінностей. Ця модель призначена для установки в меблі. Корпус меблевого сейфа "МКА - 250 БК" посилений профільною трубою зі сторони дверей, що надає конструкції додаткову жорсткість і підвищує рівень стійкості до злому. Двері даного сейфа утопленого типу, що також збільшує його надійність. Конструкція корпусу виконана з листів сталі товщиною 2,0 мм (корпус) і 2,0+2.0 мм (дверна плита) двері подвійні.
Зовнішня висота 250 мм
Зовнішня ширина 250 мм
Зовнішня глибина 250 мм
Замок механічний на 3 ригеля по 10 мм діаметром, вихід в горизонтальній площині. Це надійний ключовий замок сувальдного типу, він захистить ваше майно від сторонніх. Замок закритого типу, товщина дверей 35 мм
Сейф меблевий "МКА - 250 БК" забарвлений фарбою з молотковим і перламутровим ефектом. Зносостійке покриття, зручне в експлуатації, захищає сейф від корозії. Стандартний колір: Графіт. Можливе фарбування в інші кольори за погодженням.
Сейф оснащений знімною полицею, яка ділить сейф на два відділення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хеопс-затишок |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 2 мм |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Графітовий |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 250 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 246 мм |
| Внутрішня ширина | 246 мм |
| Внутрішня глибина | 210 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 15 л |
| Вага | 8 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Діаметр отворів для кріплення | 8 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 730 ₴



