Сейф меблевий Хеопс-уют "Тітан"
- В наличии
5 100 ₴
- +380 (97) 676-89-89

Зламостійкий сейф «Тітан» призначений для зберігання документів і цінностей. Корпус взломостойкості сейфа «Тітан» посилений профільної трубою зі сторони дверей, що надає конструкції додаткову жорсткість і підвищує рівень стійкості до злому. Двері даного сейфа втоплена з внутрішніми петлями. Конструкція корпусу виконана з листів сталі товщиною 2,0 мм (корпус) та 4,0 мм (дверна плита). Двері даного сейфа подвійна завтовшки 45 мм.
Замок механічний з ригельною системою замикання на 2 нержавіючих обертових ригеля по 22 мм діаметром кожен, вихід в горизонтальній площині. Це надійний ключовий замок сувальдного типу, захистить ваше майно від сторонніх.
Зламостійкий сейф «Тітан» забарвлений фарбою з молотковим і перламутровим ефектом. Зносостійке покриття, зручний в експлуатації, захищає сейф від корозії. Стандартний колір: Темно-сірий. Можливе фарбування в інші кольори за погодженням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Хеопс-уют |
| Страна производитель | Украина |
| Взломостойкость | 1 класс |
| Тип замка | Механический ключевой |
| Толщина металла | 4 мм |
| Толщина стенок | 2 мм |
| Толщина двери | 45 мм |
| Цвет | Антрацит |
| Вид сейфа | встраиваемые сейфы и тайники, гостиничные и мебельные сейфы, офисные и банковские сейфы |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 270 мм |
| Внешняя ширина | 400 мм |
| Внешняя глубина | 270 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя высота | 265 мм |
| Внутренняя ширина | 395 мм |
| Внутренняя глубина | 220 мм |
| Общие | |
| Внутренний объем | 17 л |
| Вес | 15 кг |
| Количество отверстий для крепления | 4 |
| Диаметр отверстий для крепления | 8 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Мебельный |
| Тип покраски | молотковая |
| Толщина металла стенки | 2 мм |
| Состояние | Новое |
| Толщина металла двери | 5 мм |
| Количество пистолетных стволов | 2 шт |
| Полочный блок в комплекте | 1 шт |
- Цена: 5 100 ₴



