Мангал 11 шампурів 4 мм на дровниці (М9-15D)
- В наличии
- Код: М9-15D
5 580 ₴
+380 (66) 460-60-09
- +380 (97) 676-89-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мангал стаціонарний на 11 шампурів метал 4 мм на дровниці M9-15D завдяки надійній стійкій конструкції довго прослужить вам у приватному будинку або на дачній ділянці. ЖАРОВНЯ мангала виготовлена з металу завтовшки 4 мм. Конструкція жаровні - зварена, що забезпечує їй надійність, міцність та тривалий термін служби. Габаритні розміри Довжина з ручками 1200 мм Ширина з дровником 510 мм Висота 890 мм Розміри жаровні: Довжина 980 см Ширина 360 мм Висота 16 см Вага 30 кг Кількість пазів: 11 шт. Товщина металу: 4 мм Покриття: Дровниця забарвлена фарбою чорного кольору. Жарівня покрита олією, не забарвлена. Перед першим використанням потрібно прожарити виріб протягом 10-15 хвили
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Хеопс-уют |
| Конструкция | Цельная |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мангал |
| Толщина корпуса | 4 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 30 кг |
| Высота | 890 мм |
| Длина | 980 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
- Цена: 5 580 ₴


