Мангал-барбекю 12 шампурів 4 мм. 42 кг, на дровнице
- Під замовлення
- Код: MB12-4D
Відправка з 16 квітня 20267 840 ₴
+380 (66) 460-60-09
- +380 (97) 676-89-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МАНГАЛ ПОКРИТИЙ ЖАРОСТІЙКОЮ ФАРБОЮ ДО 800 С* Розмір жаровні Висота без кришки Розмір загальний Розмір в упаковці Вага Вага в упаковці 81*32*16 94,5 132,5*106,5*36,5 85*80*40 42 43.5 В комплектацію входить: • Жаровня з кришкою барбекю • ПОСИЛЕНА Ковані стійка з дровницею • Бічна знімна полку столик • Металева решітка гриль До мангалу набувають: Аксесуари • Кочергу і совок - 299 грн. • Підставку під казан - 299 грн. • Сталеві ґрати для гриля 400*300 мм - 599 грн. • Чугунную решётку для гриля 400*300 мм - 949 грн.
• Шампура с деревянной ручкой - 41 грн. за штуку
Толщина 4 мм.
Количество пазов под шампура: 12 штук
Стенки усилены торсированным квадратом 10*10 мм
ЖАРОВНЯ мангала изготовлена из металла толщиной 3 мм., внутри приварены элементы выполняющие функции усиления (торсированный квадрат 10х10 мм), что даёт возможность не только установки решётки гриль, но и повышенную жесткость и сопротивление температурным деформациям при нагреве. Так само є в наявності: Мангали-валізи Зварні мангали на знімних ніжках Зварні мангали на дровнице (підставці) Мангали, барбекю Коптильні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Одноразовий гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 1030 мм |
| Довжина | 1270 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Довжина робочої поверхні | 810 мм |
| Ширина робочої поверхні | 360 мм |
- Ціна: 7 840 ₴








