Мангал валіза на 10 шампурів, 3 мм., 9,3 кг
- Под заказ
- Код: МЧ10/3
Отправка с 14 мая 20261 690 ₴
+380 (66) 460-60-09
- +380 (97) 676-89-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мангал-валіза на 10 шампурів 3 мм - легкий, компактний, розбірний. Це чудовий варіант для виходів на природу, не обтяжить вас у короткому поході та прослужить довго. Проста технологія збирання-розбирання збереже Ваш час та сили для повноцінного відпочинку з родиною та друзями
Збірно-розбірна конструкція
Кількість пазів під шампура: 10 штук
Метал: 3 мм
Мангал не пофарбований
РОЗМІРИ
Розкладений В*Ш*Д, см: 48*31*53,5
У зборі, В*Ш*Д, см: 6,2*26*53"
Вага 9,3 кг
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вместимость шампуров | 6-10 (шт) |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мангал |
| Толщина корпуса | 3 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.3 кг |
| Высота | 480 мм |
| Длина | 535 мм |
| Ширина | 310 мм |
- Цена: 1 690 ₴




