Мангал 6 шампурів на ніжках 3 мм (М6-3N)
- Под заказ
- Код: М6-3N
Отправка с 13 мая 20262 430 ₴
+380 (66) 460-60-09
- +380 (97) 676-89-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мангал універсальний на 6 шампурів метал 3 мм зі знімними ніжками M6-3N може використовуватися як для виїздів на природу, так і для стаціонарного використання. Конструкція мангалу розрахована для легкого збирання та перевезення на машині.
ЖАРОВНЯ мангала виготовлена з металу завтовшки 3 мм.
Конструкція жаровні - зварена, що забезпечує їй надійність, міцність та тривалий термін служби. Зварні посилення по периметру (труба 15х15 мм), не тільки надають естетичного зовнішнього вигляду, але й підвищують жорсткість і опір температурним деформаціям при нагріванні.
Загальні розміри мангалу:
Довжина 59 см
Висота 82 см
Ширина 35 см
Мангал розмір жаровні:
Довжина 42 см
Висота 16 см
Ширина 32 см
Товщина 3 мм
Кількість пазів: 6 шт.
Вага: 13 кг
Покриття: Ніжки забарвлені фарбою чорного кольору. Жарівня покрита олією, не забарвлена. Перед першим використанням потрібно прожарити виріб протягом 10-15 хвилин.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 13 кг |
| Высота | 820 мм |
| Длина | 590 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Основные | |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мангал |
| Толщина корпуса | 3 мм |
- Цена: 2 430 ₴




