Мангал валіза на 6 шампурів, 2 мм., 5.5 кг
- Под заказ
- Код: MC-6/2
Отправка с 08 июня 20261 080 ₴
+380 (66) 460-60-09
- +380 (97) 676-89-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мангал-валіза на 6 шампурів 2 мм - легкий, компактний, розбірний. Це чудовий варіант для виходів на природу, не обтяжить вас у короткому поході та прослужить довго. Проста технологія збирання-розбирання збереже Ваш час та сили для повноцінного відпочинку з родиною та друзями
Збірно-розбірна конструкція
Кількість пазів під шампура: 6 штук
Метал: 2 мм
Мангал не пофарбований
РОЗМІРИ
Розкладений В * Ш * Д, см: 48 * 31 * 36
У зборі, В * Ш * Д, см: 5 * 26 * 35,5 "
Вага 5,5 кг
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 5.5 кг |
| Высота | 480 мм |
| Длина | 360 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Основные | |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мангал |
| Толщина корпуса | 2 мм |
- Цена: 1 080 ₴



